Hero obrázok | gynscreen.sk

Gynekologicko - pôrodnícka ambulancia

v Liptovskom Mikuláši

Špecializovaná na ultrazvuk v gynekológií a pôrodníctve

Kvalitná a vysokoodborná starostlivosť, ktorú si zaslúžia budúce mamičky a dámy každého veku

U nás ste v dobrých rukách

Objednať sa

Kvalitná prenatálna diagnostika
už aj na Liptove

precízna diagnostika plodu

ultrazvuk v tehotenstve
vyšetrenie v I., II., a III. trimestri

účasť oteckov pri vyšetrení

Už nemusíte cestovať za expertným sonografickým vyšetrením Vašeho bábätka! Pracujeme s moderným ultrazvukovým prístrojom najvyššej triedy, ktorý nám umožňuje poskytnúť maximálnu informáciu o Vašom dieťatku a možnom riziku už na začiatku tehotnosti.

Viac o prenatálnej diagnostike

Starostlivosť o budúce mamičky
a dámy každého veku

Starostlivosť o tehotné

Starostlivosť o tehotné

Počas tehotenstva poskytujeme komplexnú starostlivosť nielen o budúce mamičky, ale aj ich ešte nenarodené bábätká. Popri štandardných vyšetreniach v tehotnosti ponúkame nadštandardné špecializované ultrazvukové vyšetrenie v I., II. ako aj III. trimestri.

Viac
Gynekologická starostlivosť

Gynekologická starostlivosť

Staráme sa nielen o tehotné ženy, ale o každú z Vás. Ponúkame lekársku starostlivosť od preventívnych prehliadok a liečby bežných gynekologických ťažkostí, cez manažment špecifických gynekologických diagnóz, plánované rodičovstvo a antikoncepciu, až po  realizáciu tzv. malých gynekologických výkonov.

Viac

V dobrých rukách odborníkov

Sme tu pre Vás milé dámy

Objednať sa na vyšetrenie

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.