O nás | gynscreen.sk

Prinášame
na Liptov kvalitnú prenatálnu diagnostiku

Už nemusíte cestovať za expertným sonografickým vyšetrením Vášho bábätka, ale môžete využiť naše bohaté skúsenosti z prenatálnej diagnostiky priamo na Liptove. V našej ambulancii pracujeme s moderným ultrazvukovým prístrojom najvyššej triedy, ktorý nám umožňuje poskytnúť maximálnu informáciu o Vašom dieťatku a možnom riziku už na začiatku tehotnosti. Nenecháme Vás v tom samé! Podrobne Vám vysvetlíme každé vyšetrenie a umožníme Vám ľahký prechod najkrajším obdobím v živote ženy.

Naším cieľom je poskytnúť odbornú starostlivosť nielen budúcim mamičkám, ale aj dámam každého veku.

Gynekologickú a prenatálnu starostlivosť poskytujeme stálym a taktiež novým pacientkam

Náš tím

MUDr. Eva Rukavicová

odborný garant
gynekológ - pôrodník
špecialista  v ultrazvuku v gynekológii a pôrodníctve

MUDr. Eva Rukavicová je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Od roku 2007 pracovala na I. gynekologicko-pôrodníckej  klinike SZU a UNB v Bratislave, na pracovisku zabezpečujúcom  špičkovú prenatálnu starostlivosť pre celé Slovensko. V roku 2012 získala špecializáciu v odbore gynekológia a pôrodníctvo a v roku 2018 subšpecializáciu v odbore ultrazvuk v gynekológii a pôrodníctve. Od roku 2009 sa  pod vedením najlepších sonografistov na Slovensku začala intenzívne venovať ultrazvukovej diagnostike v gynekológii a pôrodníctve a výkonom pod ultrazvukovou kontrolou. Disponuje FMF certifikátom (Fetal Medicine Foundation, London) pre vykonávanie ultrazvukového screeningu v I. trimestri gravidity. Jej ambíciou je zužitkovať svoje skúsenosti a vedomosti na Liptove a prispieť tak k rozvoju prenatálnej diagnostiky v regióne.

Lucia Durdíková

sestra

Lucia Durdíková študovala na Strednej zdravotníckej škole M. T. Schererovej v Ružomberku. Po úspešnom ukončení štúdia pracovala krátky čas v centre sociálnych služieb a následne niekoľko rokov na Gynekologicko – pôrodníckej klinike Ústrednej vojenskej nemocnice SNP v Ružomberku. V súčasnosti si ďalej zvyšuje kvalifikáciu na Fakulte zdravotníctva Katolíckej univerzity v RK.

Vážime si vaše súkromie

Naša spoločnosť a naši partneri uchovávajú alebo pristupujú k informáciám v zariadeniach, napríklad k súborom cookies, a spracúvajú osobné údaje, ako sú jedinečné identifikátory a štandardné informácie, ktoré zariadenie posiela na účely opísané nižšie. Súhlas s vyššie uvedeným spracúvaním môžete poskytnúť kliknutím na tlačidlo “Prijať všetko”. Alebo môžete jeho poskytnutie odmietnuť a zmeniť svoje prednostné nastavenia kliknutím na tlačidlo “Spravovať nastavenia”. Vaše prednostné nastavenia sa budú vzťahovať len na túto webovú lokalitu. Na niektoré formy spracúvania vašich osobných údajov nepotrebujeme váš súhlas. Ak sa vrátite na túto stránku alebo navštívite naše zásady v oblasti ochrany súkromia, môžete kedykoľvek zmeniť svoje prednostné nastavenia. Viac informácií o spracúvaní údajov a našich partneroch nájdete na tejto stránke.